FŐKÖNYVELŐ (Budapest)

Kereskedelmi cégcsoport

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • napi szintű könyvelési, számlázási feladatok koordinálása, végrehajtása
  • hó végi egyeztetések, zárások elkészítése
  • időszaki bevallások adatszolgáltatások elkészítése, beszámoló összeállítása
  • könyvvizsgálóval való együttműködés
  • könyvelési, pénzügyi osztály koordinálása
  • munkaügyi osztály koordinálása
  • hatósági ügyek, ellenőrzések lebonyolítása
  • szabályzatok nyomon követése / készítése,
  • vezetőjének támogatása
  • banki beszámolók, jelentések elkészítése

Elvárások

  • legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik, mérlegképes regisztráció alapfeltétel
  • számítógép, excel magas szintű használata
  • kereskedelem területén végzett tapasztalat
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • racionális, logikus gondolkodás
  • a vezetőség napi szintű döntéseinek támogatása
  • könyvelő, adminisztrátori csapat vezetése, koordinálása
  • gyors, hatékony priorizált munkavégzés
  • Apollo program ismerete, nem feltétel, azonban előnyt jelent

Cégünk irodája Budapest XIII. kerültében található.

Ha a hirdetés alapos átolvasása és átgondolása után úgy érzi, hogy ezt a lehetőség Önhöz szól, kérjük, küldje be részletes fényképes szakmai önéletrajzát a hozzá tartozó kísérőlevéllel együtt „Jelentkezés” tárgymezővel.

Budapest