FŐKÖNYVELŐ (Bátaszék)

PSP®

International

PSP Siklóssy és Partner Kft.

Megbízónk egy külföldi tulajdonú cégcsoport magyarországi termelő leányvállalata, mely 35 éve eredményesen gazdálkodik és növekszik. A vállalat Tolna megyei székhelyére keresünk

FŐKÖNYVELŐT
(Pénzügyi - Számviteli Vezető)

(Bátaszék, regisztrált mérlegképes)

Feladatai közé tartozik:

  • a vállalat teljes körű könyvelése,
  • a számviteli osztály hatáskörébe tartozó bevallások, ÁFA bevallások elkészítése,
  • Adózás naprakész követése, az adójogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, adóbevallások ellenőrzése,
  • havi zárások koordinálása, a számviteli rendszer működtetése,
  • mérleg és eredmény kimutatás, valamint az éves beszámoló elkészítése és közzététele,
  • Komplex és összetett számviteli feladatok hatékony menedzselése önállóan és az eredmények riportálása a felső vezetők felé,
  • külső ellenőrzések és a könyvvizsgáló munkájának támogatása,
  • statisztika adatszolgáltatási feladatok végzése,
  • munkaügyi feladatok (munkaszerződések, kiléptetés, beléptetés), kapcsolattartás a munkajogásszal,
  • bérszámfejtés felügyelete,
  • Utókalkulációs feladatok elvégzése informatika rendszer segítségével,
  • 1 fő beosztott (könyvelő) munkájának koordinálása és segítése.

Ideális pályázónk regisztrált mérlegképes könyvelő jogosultsággal és legalább 5 éves hasonló munkakörben - lehetőleg termelő/kereskedő vállalatnál - teljes körű könyvelésében szerzett szakmai tapasztalattal, felhasználói szintű informatikai ismeretekkel (MS Office) és vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalattal rendelkezik. Előnyt jelentenek az adózási ismeretek és a francia vagy angol nyelvtudás.

Kérjük, magyar nyelvű fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk - a 39359. pályázati számra hivatkozva küldje el.

1051 Budapest, József nádor tér 8.

Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna

Bátaszék