Főkönyvelő (Budapest - pesti oldal) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Senior könyvelő/ Főkönyvelő (Budapest - pesti oldal)

Feladatok

  • Könyvelők munkájának koordinálása;
  • Egyedi könyvelési feladatok megbeszélése, megtervezése;
  • Adóbevallások készítése beküldése;
  • Adózási feladatok, kapcsolattartás hatóságokkal;
  • Jogszabályok folyamatos nyomon követése;
  • Adminisztrációs csapat koordinálása, növekedés lekezelése;
  • Egyeztetés az értékesítőkkel árajánlatadás előtt;
  • Banki utalások kezelése;
  • Pénzforgalom figyelése;
  • Belföldi számlák igazolása, devizautalások engedélyezése;
  • Havi kimutatások készítése a vezetőség részére;
  • Intrastat és egyéb KSH bevallások készítése;
  • Termékek kódolásának figyelése; kapcsolattartás vám szakértőkkel;
  • Logisztikai csapat támogatása;
  • Pótalkatrészekkel kapcsolatos feladatok ellenőrzése;
  • Leltár levezénylése;
  • Gazdálkodás folyamatos nyomon követése;
  • Üzletágak jövedelmezőségének vizsgálata;
  • Szerződések átnézése, szükség esetén konzultáció ügyvéddel;
  • Minták alapján szerződések készítése, nyomon követése;
  • Könyvvizsgálóval való együttműködés;
  • Beszámolókészítés,- feltöltés, ezekhez kapcsolódó bevallások elkészítése;
  • Teljes körű bérszámfejtés, járulékbevallás készítése, beküldése;
  • Rendszer módosítások bevezetése a változó jogszabályi környezet miatt;
  • Ügyviteli rendszerek karbantartása, problémamegoldás; folyamatos fejlesztés.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Minimum 4 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office (MS Excel) ismerete;
  • Precizitás, terhelhetőség;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Önállóság.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, összetartó csapat;
  • Családias légkör, támogató vezetőség;
  • Hosszú távú, stabil munkahely;
  • Versenyképes bér + juttatások + céges autó;
  • Dunakesziről, Veresegyházról, Gödről is könnyen megközelíthető

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelő végzettség;
  • Kulcs-Soft vagy Nexon program ismeret.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest