Főkönyvelő-helyettes (Budapest)

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

A Fővárosi Vízművek Zrt. a Számviteli és Adó osztályvezető mellé

Főkönyvelő-helyettest

keres

Feladataid lesznek

  • a Társaság Beszámolójának összeállításban, üzletági szétválasztásban való részvétel
  • könyvvizsgálat, adóhatósági vizsgálat kiszolgálásában történő részvétel
  • a Társaság új gazdasági tevékenységeiből (belföldi, külföldi egyaránt) eredő üzleti konstrukciók, gazdasági események számviteli elszámolásának kidolgozása, szabályzatokba történő integrálása, a végrehajtás megszervezése
  • a Társaság tevékenységeire vonatkozó új jogszabályi előírásoknak való megfelelés érdekében a számviteli kezelés kidolgozása, folyamatok kialakítása
  • a Társaság leányvállalatai számára végzett számviteli mellékszolgáltatások biztosítása
  • belföldi/külföldi projektekben való részvétel
  • a Számviteli és Adó osztály kompetenciájába tartozó adatszolgáltatás koordinációja (KSH, MNB, NAV), a társosztályok adatszolgáltatásával meglévő összhang ellenőrzése
  • az osztály kompetenciájába tartozó önkormányzati adatszolgáltatás koordinációja

Téged várunk csapatunkba, ha

  • felsőfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezel
  • van mérlegképes könyvelői végzettséged
  • szereztél legalább 5 éves szakmai tapasztalatot hasonló területen
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • felhasználói szintű MS Office és SAP ismereteid vannak
  • nagyfokú precizitás és alaposság jellemez
  • kimagasló a problémamegoldó-képességed
  • megbízhatóan és önállóan végzed a munkád

Előnyt jelenthet

  • adótanácsadói végzettség
  • nemzetközi adózási ismeretek

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatokat végezhetsz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • támogatjuk személyes fejlődésedet, képzésedre nagy gondot fordítunk
  • rugalmas munkarendben végezheted a munkádat, hosszabb távon akár részleges távmunkában
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • családoddal együtt kikapcsolódhatsz kötetlen nyári rendezvényünkön
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkád mellett jut időd barátaidra, családodra, hobbidra

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Váci út 182.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!

Budapest