Főkönyvelő (otthonról végezhető) (Budapest)

Budapesten, Debrecenben, Zalaegerszegen és Gyula

A hirdetés már lejárt!

Az egészségügyben működő, nemzetközi ügyfelünk számára keresünk Senior Könyvelőt/Főkönyvelőt otthoni munkavégzéssel. Ügyfelünk irodái Budapesten, Debrecenben, Zalaegerszegen és Gyulán is megtaláhatóak, így országosan bárhol végezhető a feladatkör!

Főkönyvelő (otthonról végezhető)

Feladatok

- Magyar Számviteli szabályok szerinti teljes körű könyvelés

- Éves pénzügyi kimutatások és adóbevallás elkészítése a magyar számviteli, adó- és jogszabályi előírások szerint

- Pénzügyi kimutatás és éves adóbevallás benyújtása

- Kapcsolattartás a külső könyvvizsgálókkal

- Riporting a vezetőség felé

- Cash&flow készítés

- Tárgyi nyilvántartás vezetése, értékcsökkenés, értékesítés és elidegenítés kiszámítása, vonatkozó dokumentumok elkészítése - Banki befizetések koordinálása, bankgaranciák és hitelkártyák intézése az alkalmazottak számára, kapcsolat fenntartása a bankkal

- Kapcsolat tartás a hatóságokkal az adóellenőrzés során

- Statisztikai jelentések, Nemzeti Bank jelentések és egyéb felmérések készítése

Követelmények

- MIN. 6 év tapasztalat könyvelői pozícióban

- Folyékony, tárgyalási szintű angol és magyar nyelvtudás

- Felsőfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen

- SOX tapasztalat, HAS tapasztalat

- Magas szintű excel tudás

Amit kínálunk

- 100%-ban otthonról végezhető feladatkör

- Versenyképes juttatási csomag

- Hosszú távú szakmai kihívás

- Stabil környezet

Budapest