FŐKÖNYVELŐ (PÉNZÜGYI VEZETŐ) (Szeghalom)

Szeghalomra Főkönyvelő munkatársat keresünk 5 éves hasonló területen szerzett vezetői gyakorlattal

Észak-békési térség és a Sárrét meghatározó építőanyag kereskedelemmel és fémipari gyártással, valamint kivitelezéssel foglalkozó vállalkozása főkönyvelőt keres. Cégünk versenyképes kereseti lehetőséget, stabilitást és megbízhatóságot biztosít.

A szeghalmi LAYER Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba

FŐKÖNYVELŐ (PÉNZÜGYI VEZETŐ)

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • vállalkozási területen szerzett mérlegképes regisztráció
  • adó és számviteli jogszabályok naprakész, magas szintű ismerete
  • legalább 5 éves, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Főbb feladatok:

  • pénzügy részleg munkájának irányítása, koordinálása
  • éves, negyedéves és havi pénzügyi terv elkészítése
  • Számviteli Törvény előírásainak megfelelő éves, negyedéves, havi beszámolók készítése
  • a cég adóbevallásainak és egyéb hatósági beszámolók elkészítése
  • könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • hitelügyintézés - igénylések, kérelmek intézése, új hitelek felvétele, kezelése
  • pályázatok készítésében történő közreműködés
  • társterületek részéről felmerülő pénzügyi igények vizsgálata, támogatása
  • szállítókkal - vevőkkel történő pénzügyi egyeztetés, számlákkal kapcsolatos teendők felügyelete
  • tárgyi eszköz nyilvántartás kezelése

Amit kínálunk:

  • stabil háttér,
  • tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka,
  • fizetési igény megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

Békés megye Szeghalom, Layer Kft. telephelye

Munkabér

  • bruttó  350 000 - 400 000  Ft  / hó
Szeghalom