FŐKÖNYVELŐ/Pénzügyi és Számviteli vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

FŐKÖNYVELŐ/Pénzügyi és Számviteli vezető

Cégcsoportunk 1991-óta járműipari szegmensben működik, és folyamatosan bővül. Olyan munkatársat keresünk, aki szakmai tudásával támogatni tudja cégünket.

Munka végzés helye XVII kerület

Főbb feladatok:

  • pénzügyi részleg munkájának irányítása, koordinálása
  • éves, negyedéves és havi pénzügyi tervek elkészítése
  • Számviteli Törvény előírásainak megfelelően éves, negyedéves és havi beszámolók készítése
  • a cég adóbevallásai és egyéb hatósági beszámolók elkészítése
  • könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • hitelügyintézés - igénylések, kérelmek intézése, új hitelek felvétele, kezelése
  • pályázatok készítésében történő közreműködés
  • beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása
  • társterületek részéről felmerülő pénzügyi igények vizsgálata, támogatása
  • importőrrel, kivitelezőkkel történő pénzügyi egyeztetés, számlákkal kapcsolatos teendők felügyelete
  • tárgyi eszközök nyilvántartásának kezelése

Elvárt szakmai képzettség

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • vállalkozási területen szerzett mérlegképes regisztráció
  • adó és számviteli jogszabályok naprakész, magas szintű ismerete
  • legalább 5 éves, hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés

Amennyiben szívesen csatlakozna egy sikeres vállalkozás vezetői közé várjuk jelentkezését.

Budapest