Könyvelő (Komárom)

 Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát a következő pozícióba:

Könyvelő (Komárom régió)

Feladatok

  • Tranzakciós információk összegyűjtése;
  • Könyvelési feladatok ellátása;
  • Jóváhagyási folyamatok koordinálása;
  • Havi/negyedéves/éves zárások lebonyolítása,
  • Társterületekkel való együttműködés;
  • Statisztikai jelentések, adatszolgáltatások készítése;
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség;
  • Minimum 3 éves könyvelői tapasztalat;
  • Magyar és nemzetközi könyvelési tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office haladó szintű ismerete (főként Excel).

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú és barátságos munkahely;
  • Versenyképes bér és juttatási csomag,
  • Bejárási támogatás.

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • SAP ismerete.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom