Földmunkagép kezelő (Budapest)

Tapasztalt, önálló munkavégzésre alkalmas földmunkagépkezelő munkatársat keresünk.

Cégünk, a WECO-Bau Kft. elsősorban generálkivitelezéssel foglalkozik többnyire magasépítés területen Budapest és környékén.

Főbb tevékenységi területek:

  • Csarnoképítések földmunkái
  • Útépítések földmunkái (nem autópálya)
  • Családi ház kivitelezéssel kapcsolatos földmunkák
  • Közintézményi épületek kivitelezésével kapcsolatos földmunkák
  • Kisebb közművek földmunkái
  • Egyéb épületek építésével, felújításával, korszerűsítésével kapcsolatos földmunkák

Egyre több a megkeresés különböző földmunkákkal, bontásokkal kapcsolatban, ezért úgy döntöttünk nyitunk ebben az irányba is, melyhez szükségünk van legalább egy tapasztalt gépkezelőre, aki alkalmas önálló munkavégzésre és adott esetben képes "félig kezdő" gépkezelő kollégáink irányítására, gyakorlati oktatására is.

Budapesti, vidéki, esetleg határon túli kollégák jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke

Feladatok:

  • Épületek, utak, közművek építésével, felújításával, korszerűsítésével, bontásával kapcsolatos mindennemű földmunka (ásás, tükörkészítés, bontás, tereprendezés, rétegrendek, szivárgók, szikkasztók, építése...
  • Gépek szállítása, napi karbantartása, tisztán tartása

Elvárások, kompetenciák:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló hatékony munkavégzés
  • Kiemelkedő szociális inteligencia
  • Lojalitás, rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Nehézgép kezelői jogosítvány
  • B-C kategóriás jogosítvány, GKI kártya, digitális sofőrkártya
  • Többféle géptípuson szerzett tapasztalat  (pl.: forgókotró, homlokrakodó, kotró-rakodó kombigép)
  • Munkájára, környezetére és a munkagépek állapotára igényes kollégák jelentkezését várjuk.

Előny:

  • E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Közvetlen, barátságos, családias környezet
  • Kiválló állapotú, kevés üzemórás gépek biztosítása
  • Egyéb műszaki feltételek biztosítása (projektek előkészítése, helyszíni kitűzések, szintezések, szervezés, logisztika, koordináció, kapcsolattartás megrendelőkkel, kézi kiegészítő munkaerő biztosítása, adminisztráció...)
  • Lezárt, kiemelkedően sikeres/eredményes projektek után eseti juttatás
  • Munkába járáshoz céges autó biztosítása

Építsünk sikeres vállalkozást, részünkről adottak a körülmények, már csak ÖN hiányzik hozzá.

Budapest