Földtudományi munkatárs (Pécs)

Földtudományi osztálya

Földtudományi munkatársat

keres

Feladatok

  • Részvétel földtani, geológiai kutatási programokban,
  • a fúrások (magfúrások, termálkutak) mélyítése során a szakmai felügyelet ellátása váltott műszakban (nappalos-éjszakás), a mérési adatok rögzítése, dokumentálása;
  • közreműködés a vizsgálatokban (vízföldtan, geofizika, geotechnika), laboratóriumi mérések előkészítésében, a kutatás során nyert információk feldolgozásában, megjelenítésében, az eredmények értékelésében.
  • kapcsolattartás a beruházóval, alvállalkozókkal, hatóságokkal

Elvárások

  • szakirányú végzettség: geológus, hidrogeológus, földtudományi kutató
  • önálló, precíz munkavégzés
  • meggyőző kommunikációs készség, jó írásbeliség
  • kreatív, motivált hozzáállás
  • szakmai, felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvismeret

Tapasztalatok

  • Várjuk pályakezdők, frissdiplomások jelentkezését is, de felvételnél előnyt jelent a mélyfúrásoknál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés
  • stabil munkahely
  • változatos munkafeladat
  • fiatalos környezet
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

  • A cég központjában (7633 Pécs, Esztergár L. u. 19.), illetve a projektek helyszínein Magyarországon, lehetőség szerint külföldi kutatásokban való részvétel.

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra önéletrajzát és motivációs levelét.
Pécs