Folyadékfestő (Pilisszentiván)

A hirdetés már lejárt!

Állást keresel vagy csak váltanál? – Rád van szükségünk!

Folyadékfestő pozícióba keressük új kollégáinkat kültéri világítótestek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz, egy műszakos munkarendben!

Folyadékfestő

Feladatok

  • alapanyagok (fém és műanyag) előkészítése festésre: csiszolás, zsírtalanítás, szemcseszórás, alapozás
  • Előkészített alapanyag színre festése
  • műanyag alkatrészek mattítása szemcseszórással
  • vegyi anyagok megfelelő, precíz kezelése az érvényben lévő szabályzatok alapján
  • munkaterület rendben tartása (5S)
  • anyagmozgatás

Követelmények

  • min. 8 ált. isk. végzettség
  • a járműfényező szakma vagy ilyen jellegű tapasztalat előny
  • csapatjátékos, együttműködő, rugalmas személyiség

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • jelenléti pótlék,
  • teljesítmény-bónusz,
  • élet- és balesetbiztosítás
  • SZÉP kártya,
  • gyümölcsnapok

További juttatások:

  •  bejárás-támogatás, céges buszjáratok - belépéstől (Pilisszántó, Pilisvörösvár, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sársáp, Úny, Tinnye, Nyergesújfalu, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Piliscsév, Pilisjászfalu
    Esztergom, Piliscsaba, Dorog
    Budapest, Solymár)
  •  új munkatársi ajánlási bónusz

Pilisszentiván