Folyamat minőségügyi mérnök (Sopron)

Folyamat minőségügyi mérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, autóipari megbízónk részére keresünk munkatársat.

Feladatok

  • A problémamegoldó folyamatok koordinálása vevői és belső problémák esetén
  • Félkész- és késztermék ellenőrzések koordinálása
  • Folyamat és termékauditok koordinálása
  • Folyamat és alkatrész bevezetések ellenőrzése, nyomonkövetése, jóváhagyása
  • Heti és havi riportok készítése
  • Kulcsmutatók nyomonkövetése
  • Auditterv szerinti auditok elvégzése
  • Közreműködés a belső és külső auditokban
  • Új intézkedések kiadása, bevezetésének ellenőrzése
  • Munkatársak oktatása, minőséggel kapcsolatos tréningek koordinálása

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség

Előny:
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • ISO 9001, VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria, bónuszkifizetés
  • Alkalmankénti HO lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Költöző jelölteket szívesen fogadnak

Munkavégzés helye

Sopron környéke

Sopron