Mérnök asszisztens (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Mérnök asszisztens

Leírás

Nemzetközi hátterű, autóiparban tevékenykedő gyártó partnerünk részére Mérnök asszisztens kollégát keresünk, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Gyártástechnológia folyamatok működtetése, fejlesztése (ideértve: működést befolyásoló, segítő és támogató folyamatok)
  • Mérnök csoport munkájának támogatása
  • Összetett gyártási technológiák, folyamatok elsajátítása és szükség esetén fejlesztése
  • Folyamatfejlesztés: hatékonyság, minőség, eredményesség szempontjából
  • Folyamat(ok)hoz kapcsolódó oktatási anyagok készítése és oktatása
  • Aktív részvétel a karbantartási folyamatokban
  • Javaslattétel a karbantartási tervek fejlesztésére
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások
  • Befejezett vagy folyamatban lévő műszaki egyetemi tanulmányok ( Gépészmérnök / Villamosmérnök / Mechatronikai mérnök / Informatikus/ Programtervező informatikus)
  • Erős műszaki affinitás ( gyártástechnológiai folyamatok vagy IT- programozás vagy mechatronikai- elektronikai területen)
  • Agilis mentalitás, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Idegen nyelv (angol / német) ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bónuszlehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Városi kedvezmények
  • Ingyenes szakmai és nyelvi képzések

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc