Folyamat technikus (Debrecen)

Folyamat technikus

Partnercégünk egyedi technológiával, zöldmezős beruházóként érkezett Magyarországra, az ő megbízásukból keresünk folyamat technikus kollégát.

  • A termelési terület technológiai létesítményeit ellenőrzi, karbantartartja.

  • Technológiai előírásokban rögzített paraméterektől való eltérés esetén beavatkozást eszközöl a rendszerben.

  • Betartja a biztonságtechnikai, tűzvédelmi, környezetvédelmi és kezelési utasításokat.

  • Felügyelete alá tartozó mérőeszközök állapotáról tájékoztatást ad a felelős személynek.

  • Figyelemmel kíséri az ipari létesítmények, berendezések működését, szükség esetén beavatkozik az üzemzavarok megelőzése céljából.

  • Szorosan együttműködik a műszakvezetővel.

  • Középfokú műszaki, vagy vegyipari végzettség

  • Minimum 2 év vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat

  • 1-2 éves tapasztalat DCS vagy PLC panel területén

  • Folyamatos műszak vállalása

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

  • Cafeteria, bónusz rendszer

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen