Folyamatfejlesztő koordinátor (Göd)

Folyamatfejlesztő mérnök

Feladatok:

  • raktározással és anyagmozgatással kapcsolatos folyamatok nyomonkövetése
  • folyamatok/hibák feltárása
  • heti és havi riportok készítése
  • készletgazdálkodás gyártásban és a beszerzésben
  • havi  /féléves készlet ellenőrzés és zárás támogatása
  • audit és folyamatfejlesztő folyamatok támogatása
  • belső részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás és támogatás

A több mint 50 éve alakult, mára már a piac első számú szereplőjévé váló cég a zöld energiára és csúcsminőségű anyagokra alapozva az elektromos autók újratölthető akkumulátorait, energiahordozókat (ESS), illetve félvezetők és kijelzők alkatrészeit gyártja és forgalmazza.

Világszínvonalú anyag- és energiamegoldás-szolgáltatóként új eljárásokat biztosítanak és fokozzák a technológiai versenyképességünet a kutatás és fejlesztés területén történő folyamatos beruházások révén.

Ezen kívül kibővítették üzleti tevékenységeinket a fejlett anyagok és alkatrészek üzletágában és folyamatos erőfeszítéseket tesznek nem csupán az informatika, a lítium-ion akkumulátorok és az elektronikus eszközök anyaghasználatának fejlesztése érdekében, hanem az energia területén is.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • analitikus gondolkodás
  • Excel magasszintű ismerete
  • jó kommunikációs képesség magyarul és angolul, szóban és írásban egyaránt
  • saját munkájára igényes és precíz attitüd
  • elemző készség, minőségszemlélet, strukturált gondolkodásmód

Előny

  • a területen megszerzett 2 éves tapasztalat
  • mérnüki / autóipari / beszerzési tapasztalat
  • ERP(MM, PP, CO, SD stb.), MES rendszerek ismerete
  • SCM Projectben szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és egyéb jutattások
  • házon belüli étkezés biztosítása
  • féléves és éves teljesítmény alapú bónusz
  • hosszútávú, stabil karrier lehetőség
  • belső képzések
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye

Göd

Göd