FOLYAMATFEJLESZTŐ TECHNIKUS - TERMELÉS (Apostag)

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keresünk kollégákat.

FOLYAMATFEJLESZTŐ TECHNIKUS - TERMELÉS

Pozíció leírása

Kapcsolattartás a tervező, karbantartó és gyártó csapattal, annak érdekében, hogy feljavítsuk a termelés/hegesztési folyamatok minőségét és a termelékenységet, valamint „lean” (költségtakarékos) gyártási kezdeményezések alkalmazása a vállalat minőségpolitikája szerint.

Feladatok

  • Kiemelt feladata Munkautasítások, kezelési útmutatók és beállítási utasítások készítése
  • Gyártásfejlesztő projektekben való részvétel
  • új projektek ellenőrzése, hogy azok megfelelnek-e a tervezési és minőségi kívánalmaknak
  • időszakos felülvizsgálatok elvégzése a nemmegfelelő termékekről és azok kiértékeléséről
  • termelékenységi és minőségi mutatók eredményeinek elemzése, szükség szerinti racionalizálás végrehajtása a minőségi követelmények figyelembevételével
  • vevői reklamációk kezelésében való részvétel,
  • folyamatos termelést javító tevékenységek végzése
  • költségkímélő projektek indítása, abban való részvétel beleértve a CIA-kat, a gyors szerszámcseréket, az 5S-t, a munkafolyamatok egységesítését, az ergonómiát, a hasznos működési időt és a hibaigazolást

Elvárások

  • szakirányú végzettség

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • autóipari vagy fémipari tapasztalat
  • CMM használata és statisztikai elemzések készítésében szerzett jártasság

Apostag