Folyamatmérnök (Győr)

Folyamatmérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő autóipari partnerünk számára keresünk Folyamatmérnök munkatársat fröccsöntési területre.

Feladatok

  • Fröccsüzemi gyártási folyamatok fejlesztése, gyártógépek és perifériák üzembe állítása
  • Termelési folyamatok tervezése, optimalizálása
  • Termelésen belüli munkatevékenység és anyag-áramlás tervezése
  • Fröccsöntési technológiák fejlesztése, optimalizálása
  • Felelősség a gyártósorok rendelkezésre állásáért; a gyártósori dokumentációért
  • Know-how-és gyártástranszfer biztosítása az egyes gyárak között
  • Tanácsadás gyártástechnológiai kérdésekben

Elvárások
  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Fröccsöntés területén szerzett 5-6 éves tapasztalat
  • Fröccsöntőgépek ismerete (Arburg, Engel, Wittmann-Battenfeld)
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Önálló, és csapatmunkára való készség
  • Előny: autóipari tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Győr környéke

Győr