Folyamatmérnök (Ajka)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális termelő vállalathoz keresünk munkatársat:

Folyamatmérnök

Feladatok

  • Felelősség a termelési terület problémamentes működéséért;
  • Gyártási folyamat, gépek és termékek megfelelő minőségének biztosítása;
  • Hibaanalízisek, javító intézkedések meghozatala;
  • Folyamat- és minőség tervezés (FMEA, APQP);
  • Gyárthatósági vizsgálatok és próbagyártások koordinálása;
  • Munkautasítások elkészítése;
  • Prezentációk, riportok kézítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan: gépész/villamos/mechatronika szak);
  • Gyártócégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás;
  • Gyártási folyamatmodellek és minőségügyi technikák ismerete.

Amit kínálunk

  • Nagyon igényes, modern munkahelyi környezet;
  • HOME OFFICE lehetőség (heti 2 nap);
  • Caferteria és bónuszrendszer;
  • Innovatív technológiák, termékek.

Munkavégzés helye

  • Ajka

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Ajka