Folyamatmérnök (Göd)

Az elektromos autók újratölthető akkumulátorainak gyártásában piacvezető partnerünk Folyamatmérnök kollégákkal szeretné bővíteni fiatalos, ambíciózus csapatát, A lehetőség pályakezdők számára is nyitott! :)

Folyamatmérnök

Feladatok

  • elektromos autók lítium-ion akkumulátorait gyártó gépsorok támogatása, fejlesztése
  • riportok, statisztikák készítése a vezetőség számára
  • együttműködés a termelési és minőségbiztosítási osztályokkal
  • folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • termékműködés, tesztfolyamatok és specifikációk megismerése
  • hibaanalízis, gyökérok feltárás és ehhez kapcsolódó megelőző intézkedések
  • termelési folyamatstandardok, munkautasítások készítése, kezelése
  • termelékenység növelése

Követelmények

  • villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • elemzőkészség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • kiemelkedő jövedelmezés béren kívüli juttatásokkal, bónuszokkal és bejárástámogatással
  • modern munkakörnyezet
  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszútávú fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Göd

Göd