Folyamatmérnök (Ajka)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk gyártómérnököt/folyamatmérnököt!

Folyamatmérnök

Feladatok

  • FMEA koordináció, APQP tevékenyég összefogása;
  • Termékre és folyamatra vonatkozó karakterisztika lista létrehozása és karbantartása;
  • Gép és gépalkatrész specifikációk elkészítésében való közreműködés;
  • Rajzok, munkautasítások és egyéb specifikációk követése, nyilvántartásba való bevezetése és naprakész tartása;
  • Verifikációs teszt terv elkészítése (PVP), teszt eredmények követése, beszámolók készítése (PVP&R) változtatások és új termékek kapcsán;
  • Gyárthatósági vizsgálatok és beszámolók elkészítése;
  • ECR kezdeményezés, közreműködés az ECR bevezetési terv elkészítésében és ennek követésében;
  • Próbagyártás
  • Változtatási jegyzék követése és naprakész tartása, képességvizsgálat;
  • Beszállított új/megváltozott anyagok gyárthatósági vizsgálata;
  • Gyártási hibagyűjtők elkészítése és naprakész tartása;
  • Minőségi probléma esetén az azonnali intézkedések bevezetése, gyökérokok meghatározása;
  • Javító intézkedések meghatározása, javító intézkedések bevezetése és validációs figyelése, eredmények prezentálása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Autóipari beszállító vállalatnál fröccsöntési mérnöki munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Nemzetközi környezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;

Munkavégzés helye

  • Ajka, Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Ajka