Folyamatmérnök (Nyíregyháza)

Folyamatmérnök

Leírás

Multinacionális nyíregyházi gyártó partnercégünk számára keresünk tapasztalt Folyamatmérnök munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve
  • A termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése LEAN alapelvek alkalmazásával
  • Megtakarítási ötletek elemzése, megvalósítása
  • Új gyártási folyamatok bevezetése
  • Layout tervezés
  • Munkaállomás tervezése
  • Munkautasítás készítése, új munkatartalom esetén munkautasítás felülvizsgálata
  • Kan-ban tervezés, szükséges tárolók rendelése, tárolóazonosítás kialakítása
  • Új termékek bevezetésének előkészítésében való részvétel

Elvárások
  • 1-3év hasonló területen szerzett tapasztalat (Layout folyamat fejlesztése, új termékek bevezetése)
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Tervező szoftver ismerete (AutoCAD, Solidworks, NanoCAD)

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Előre lépési lehetőség
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Bejárás támogatás
  • Egészségügyi szolgáltatások

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza