Folyamatmérnök (Tata)

Tatán működő, megbízható gyártó nagyvállalat keresi új kollégáját Folyamatmérnök pozícióra.

A lehetőség nyitott junior és senior kollégák számára is.

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak várjuk jelentkezésed vagy érdeklődésed az elérhetőségek egyikén.

Jelentkezéshez küldj magyar önéletrajzot, vagy jelentkezz pár kattintással.

Folyamatmérnök

Feladatok

Pozícióhoz tartozó feladatok

  • Termelés támogatása műszaki oldalról
  • Folyamat hatékonysági és költség megtakarítási projektek indítása és koordinálása
  • Műszaki rajzok karbantartása SolidEdge tervező rendszerekkel
  • Technológiai információk készítése és karbantartása (PDM)
  • Cikkadatok nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben
  • Munkautasítások készítése és karbantartása
  • Kapcsolattartása a társosztályokkal, termelési részlegekkel, beszállítókkal
  • Műszaki beruházások előkészítése és a kivitelezések koordinálása
  • Az előírt határidők figyelemmel kísérése, azok pontos betartása
  • A mérnökség vezetőtől kapott feladatok elvégzése

Követelmények

Szükséges kompetenciák

  • Magabiztos, határozott, ugyanakkor együttműködő személyiség
  • Rendszerszemléletű és gyakorlatias gondolkodás
  • Jó kommunikációs képesség és megoldásorientált gondolkodásmód

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent  a pályázat során

  • Gyártókörnyezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

Béren kívül juttatások:

  • Br. 22 525 Ft cafeteria
  • 13. havi juttatás a próbaidő után
  • Emelt bejárási támogatás
  • rugalmas szellemi munkaidő

Munkavégzés helye

Tata

Tata