Folyamatmérnök (Pécs)

Folyamatmérnök

Leírás

Pécsi partnercégünk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok

  • Manuális és automatizált gyártási folyamatok napi felügyelete és támogatása
  • A gyártóberendezések gyártásra való készenlétének biztosítása, meghibásodás esetén a problémamegoldás koordinálása
  • Minőségi nem megfelelőség esetén gyártás leállítása
  • A kézi gyártási folyamatok hatékonysági mutatóinak napi monitorozása
  • Aktív részvétel ügyfélpanaszok hibaelemzésében, új termékek bevezetésében
  • Az új termékek gyártásához szükséges gyártási folyamat és dokumentáció kialakítása
  • Az új termék bevezetéséhez kapcsolódó gyártóberendezések telepítésének koordinálása
  • A karbantartók munkájának szakmai felügyelete
  • Aktív részvétel az automatikus gyártási folyamatok fejlesztésében

Elvárások
  • Villamosmérnök főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 3-5 év Folyamatmérnöki tapasztalat, autóipari ismeretek
  • Releváns tapasztalat az alábbiakban: gyártási berendezések, elektromos tesztelés és a minőségirányítás
  • LEAN folyamatok ismerete
  • MES rendszer ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny:
  • IATF 16949 ismerete
  • Soldworks tervezőprogram ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Tréningeken, képzéseken való részvétel
  • Fejlődést ösztönző munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs