Folyamatmérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Feladatok

  • Folyamatok dokumentációinak (PFMEA, Flow Chart, stb.) elkészítése és kontrollálása;
  • Adott termékek gyártási folyamatainak biztosítása és folyamatos optimalizálása, fejlesztése;
  • Layout készítése, optimalizálása a gyártási területen;
  • Releváns beruházások megtervezése és megszervezése;
  • Routing-ok meghatározása, frissítése;
  • Selejt-csökkentő és termelékenység növelő projektek meghatározása;
  • Napi kapcsolattartás és szoros együttműködés a társosztályokkal és szükség esetén a külföldi fejlesztő mérnökséggel;
  • A gyártási és mérnöki folyamatok fejlesztése a LEAN alapelvek mentén, és a folyamatos fejlesztés eszközeinek használata (pl.: KAIZEN, SMED, line balance);
  • Problémamegoldó eszközök használata (8D, A3, Ishikawa, stb.);
  • Vevői reklamációk kezelésében való részvétel, és hatékony akciók gyors bevezetése;
  • Vevői látogatások előkészítése és azokon való aktív részvétel;
  • Együttműködni gép és szerszám beszállítókkal;
  • Szoros együttműködés a karbantartással.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Cafeteria
  • Mozgóbér

Előnyök

  • 2D, 3D tervező / modellező szoftverek ismerete
  • Lemezpréselésben és forrasztásos technológiában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr