Folyamatmérnök (16-2848) (Pest vármegye)

Folyamatmérnök (16-2848)

Nemzetközi hátterű, piacvezető gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése,
  • Hibaelemzés, megelőző és korrekciós beavatkozások megvalósítása,
  • Új termékek bevezetésének támogatása,
  • Munkautasítások elkészítése és oktatása.

Elvárások

  • Kommunikációképes angol VAGY német nyelvtudás,
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Kiemelkedő bejárástámogatás,
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Pest vármegye