Folyamatmérnök (16-2905) (Pest vármegye)

Folyamatmérnök (16-2905)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, minőségének biztosítása,
  • Automatizált gyártógépek működésének támogatása,
  • Géppark kapacitás és műveleti tervek készítése,
  • Kollégák mindennapi munkájának koordinálása,
  • Oktatási anyagok naprakészen tartása,
  • Beszállítói ajánlatok kiértékelése és kiválasztása.

Elvárások

  • Műszaki szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Gyártási környezetben szerzett mérnöki tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú, világszinten elismert gyártási minőség,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Széleskörű juttatási csomag,
  • Európai cégkultúra,
  • Izgalmas, nemzetközi projektek,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Angol és német nyelvfejlesztési lehetőség,
  • Innovatív környezet.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye

Pest vármegye