Folyamatmérnök | Gyártástámogatás (Budapest)

Szeretnéd támogatni megszerzett tudásoddal a jövőt? Érdekel a fejlesztés, az innovatív automatizálás, a szenzorgyártás, és szívesen dolgoznál egy elhivatott csapatban, amely munkájával magas minőséget képvisel?

Ha a válaszod igen, jelentkezz veszprémi székhelyű megbízónkhoz FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba.

Folyamatmérnök | Gyártástámogatás

Feladatok

pozíció adók, RFID eszközök, illetve hálózati eszközök gyártási folyamatának felügyelete, optimalizálása

a gyártási folyamat hatékonyságának folyamatos növelése, selejtarány csökkentése

gyártási problémák megoldására dedikált csapat összehívása és koordinálása

szükség esetén javaslattétel a fejlesztés számára a termék módosítására

új termékek, technológiai fejlesztések bevezetésének támogatása

termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésének támogatása

kapcsolattartás külső és belső partnerekkel, társosztályokkal

dokumentációk, gyártási utasítások, műszaki előírások készítése

Követelmények

felsőfokú gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök végzettség

min. társalgási szintű angol nyelvtudás

jó problémamegoldó és szervező készség

önálló munkavégzés

Amit kínálunk

home office lehetőség, rugalmas munkaidő

versenyképes fizetés és juttatási csomag

munkába járási támogatás

kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)

szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Budapest