Folyamatmérnök (KEM) (Tata)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Folyamatmérnök (KEM)

Feladatok

  • A gyártási folyamat támogatása és folyamatos fejlesztése;
  • Új berendezések telepítése, validálása;
  • Folyamatfejlesztés, hatékonyság növelés, selejtszázalék csökkentés;
  • Berendezések megelőző karbantartásának tervezése, végrehajtásának irányítása;
  • Technikusok munkájának irányítása;
  • A folyamathoz szükséges dokumentumok elkészítése;
  • Szoros együttműködés a vállalat más gyárainak folyamatmérnökeivel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Legalább 2-3 év releváns gyártó vállalatnál szerzett szakmai;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Folyamatszemlélet;
  • Határozott, agilis, proaktív, önálló személyiség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil, fejlődő vállalati környezet;
  • Motiváló juttatási csomag;
  • Work-Life balance.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Tata

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tata