Folyamatmérnök (Nógrád megye) (Nógrád megye)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Folyamatmérnök munkatársat keres.

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Folyamatmérnök munkatársat keres. Jelentkezz és mi minden másban segítünk.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Folyamatmérnök munkatársat keres Nógrád megyében, akár azonnali kezdéssel.

 Főbb feladatok, munkák

  • Képességelemzések tervezése és végrehajtása,
  • Gyártóberendezések technológiai támogatása,
  • Gyártóeszközök, felszerelések szabványosítása, valamint gyártóeszközökre vonatkozó előírások készítése és aktualizálása,
  • Dokumentumok, intézkedések és határidők nyomon követése,
  • Munkavégzés az alkalmazott CAQ- és EDV-rendszerekkel,
  • Részvétel a belső optimalizálásokban,
  • Részvétel a Layout-, üzemi-, csomagolás- és anyagáramlás tervezésben, értékfolyam-elemzésben, FMEA-k és műszaki gyártási dokumentációk, kalkulációk / befektetési számítások készítése.

 Az álláshoz tartozó elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség
  • Eredményorientált hozzáállás,
  • Hatékony munkavégzés

 Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Év végi bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség