Öntödei Technológus (mérnök) (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató vállalat és bővülés miatt keresünk a részükre kollégát, az alábbi pozícióba:

Öntödei Technológus (mérnök)

Feladatok

  • Magasnyomású öntödében a technológiai újítások bevezetése, támogatása, folyamatok fejlesztése;
  • Anyagáramlási folyamatok fejlesztése, gyártási layout naprakészen tartása;
  • Hatékonyság növelése: pl. ciklusidők javítása;
  • Öntési kapacitás bővítési projektekben való részvétel, adott esetben önálló projektek kidolgozása és bevezetése;
  • Automatizálási folyamatának megtervezésében, és kiviteleztetésében történő aktív részvétel;
  • Öntéshez kapcsolódó gépek és szerszámok kiválasztása, készletgazdálkodás felügyelete;
  • Technológiai utasítások teljeskörű felügyelete (elkészítése, fejlesztése, oktatása);
  • Szükség esetén részvétel az üzem operatív irányításában – operátorok irányítása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki / anyag- vagy kohómérnöki végzettség és/vagy releváns tapasztalat hasonló pozícióban, feladatkörben;
  • Magasnyomású öntészetben szerzett tapasztalat nagy előny;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Teljesen új és modern gépek az üzemben
  • Nemzetközi környezet
  • A nyelv használatának lehetősége
  • Fejlesztési projektekben részvételi lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Motiváló bérezés és cafeteria rendszer

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Folyamatmérnök, öntöde

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 9430259 (Kiss Bernadett).

Esztergom