Folyamatmérnök - SMT terület (Magyarország)

Szeretnéd támogatni megszerzett tudásoddal a jövőt? Érdekel a fejlesztés, az innovatív automatizálás, a szenzorgyártás, és szívesen dolgoznál egy elhivatott csapatban, amely munkájával magas minőséget képvisel?

Ha a válaszod igen, jelentkezz veszprémi székhelyű megbízónkhoz Folyamatmérnök - SMT terület pozícióba.

Folyamatmérnök - SMT terület

Feladatok

Elektronikai gyártási terület munkájának technológiai támogatása

Kísérleti munkák nyomon követése, riportálása

Meglévő technológiák üzemeltetése, optimalizálása

Termékfejlesztési tevékenység folyamatmérnöki támogatása

Új termékek sorozatgyártásának bevezetése

Prototípusok gyártása

Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése

Kapcsolattartás belföldi/külföldi munkatársakkal

Követelmények

Villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnök végzettség

SMT, vagy Bond technológia ismerete

CAD rajzprogramok ismerete

Társalgási szintű angol nyelvismeret

Megbízható munkavégzés

Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

Home office lehetőség, rugalmas munkaidő

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkába járási támogatás

Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)

Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség