FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI ÉS KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Csongrád megye)

Válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI ÉS KARBANTARTÁSI VEZETŐ

(16-0816) pozícióba.

Feladatok

  • Kb. 10 fő beosztott irányítása a folyamatmérnökségi és karbantartási területen,
  • Karbantartási stratégia kidolgozása, tervezett karbantartások szervezése,
  • Folyamatos fejlesztés, lean alapelvek, sori 5S kidolgozása és fejlesztése,
  • Részvétel az új beruházások, új termékek bevezetésében; új termékek felfuttatása,
  • Technológia tervezés és költégkalkuláció, költségoptimalizálás,
  • A termelés támogatása, munkautasítások kidolgozása, oktatások megszervezése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Termeléstámogatás és karbantartás területén szerzett több éves tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Csongrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0816”-es referenciaszám feltüntetésével.

www.humanfield.hu