Folyamatoperátor (Dunaföldvár)

A hirdetés már lejárt!

Dunaföldváron működő biofinomító partnercégünkhöz keresünk folyamatoperátor kollégákat. A cég sikerességének köszönhetően folyamatosan bővülnek és terjeszkednek, így amennyiben szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalathoz csatlakozni, küldd el részünkre pályázatodat.

Folyamatoperátor

Feladatok

Az irányítási rendszer folyamatos felügyelete, szükség szerinti beavatkozások elvégzése

Rendszer működéséhez szükséges napi ellenőrzések elvégzése

Biztonsági ellenőrzések, esetleges problémák jelzése

Riportok készítése

Az előírt tisztítási feladatok elvégzése

Munkavédelmi előírások betartása

Követelmények

Középfokú végzettség

MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Folyamatos műszak (12-24/12-48) vállalása

Előnyt jelent:

Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal

Utazási támogatás

Barátságos, fiatalos, dinamikus környezet

Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Dunaföldvár