Folyamatszervező (Budapest)

Folyamatszervező

Komplex, de annál izgalmasabb projektjeinkhez az alábbi feladatokba számítunk rád:

  • a feladatkörébe tartozó folyamatok megismerése
  • folyamatok felmérése, a meglévő folyamatok elemzése, szakmai egyeztetése az üzleti területtel
  • több szakterületet érintő, eltérő komplexitású projektek támogatása
  • a felhasználók és az informatikai terület közötti együttműködés elősegítése
  • üzleti folyamatok és igények mentén a problémák, függőségek, lehetőségek felmérése, elemzése az érintett területek bevonásával, megoldási lehetőségek összegyűjtése
  • részvétel új folyamatok kidolgozásában
  • együttműködés üzleti területtel, valamint a több projektet összefogó programmal az üzleti folyamatok tervezésében, és kapcsolattartás az informatikai területtel a folyamatok IT támogatásának tervezésében
  • közreműködés a kapcsolódó utasítások kialakításában és szakterületek által készítendő utasítások összeállításában
  • dokumentációk, illetve folyamattérkép elkészítése

Téged keresünk, ha

  • felsőfokú végzettséged van,
  • rendelkezel min. 5 éves releváns szakmai tapasztalattal
  • az angolt aktívan használod
  • rendszerszemlélet, folyamatalapú gondolkodás jellemez
  • ismered a folyamatmodellező eszközöket
  • jó elemző, problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • képes vagy új ismeretek gyors elsajátítására
  • nem riadsz meg az önálló feladatvégzéstől

Előnyt jelent, ha

  • ha már szereztél folyamatszervezési tapasztalatot IT fejlesztési területen
  • ha már részt vettél nagy komplexitású informatikai fejlesztési projektekben
  • ismered az Enterprise Architect-et

Ezt nyújtjuk számodra

  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, stb.)
  • rugalmas munkarendet és nagy arányú home office lehetőség
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan

Az álláshirdetésre a várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest