Folyamatszervező (Budapest)

Folyamatszervező

Feladatok

  • Az üzleti vezetőkkel és szakértőkkel való rendszeres egyeztetés a folyamatok változásairól;
  • Új folyamatokhoz, folyamat-módosításokhoz kapcsolódó változáskezelési tevékenységek koordinálása;
  • Folyamatszabályozási részvétel IT-rendszerek kialakításában és bevezetésében;
  • Az üzleti folyamatok dokumentálása, frissítése;
  • Szakértői részvétel a működés hatékonyságának javítására irányuló folyamat-optimalizálási felmérésekben, a fejlesztési javaslatok kidolgozásában és az intézkedések megvalósításában;
  • A folyamatszabályozások jóváhagyási és kibocsátási feladatainak koordinálása;
  • Jelenlegi üzleti folyamatok felmérése és dokumentálása;
  • Folyamatmodellezés és folyamatoptimalizálás, jövőbeni működés definiálása és dokumentálása, sablonok, eljárásrendek készítése;
  • Folyamatok bevezetésének támogatása (oktatóanyagok, oktatások a szervezet tagjai számára, kezdeti időszakban a szervezet tagjainak a támogatása a folyamat szerinti működésben);
  • Folyamat és dokumentációs struktúra kialakításában való aktív részvétel;
  • A cég belső szabályozási rendszerének, folyamatának működtetése, koordinálása;
  • Szakértői támogatás biztosítása a cég szervezeti egységei részére a belső szabályozások tervezéshez, kidolgozásához;
  • ARIS/MEGA, illetve egyéb folyamatmodellek, folyamatleírások készítése;
  • A cég belső szabályozási rendszerének fejlesztése, javaslattétel a hatékonyság-növelésre.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pl. folyamatmenedzsment, folyamatfejlesztés);
  • Folyamatszervezésben, dokumentálásban, oktatásban szerzett 3-5 éves tapasztalat;
  • BPMN és egyéb kapcsolódó szabványok átfogó ismerete;
  • MS Office magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint stb.);
  • Jó elemző-szervező és kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzés, egyúttal csapatmunkában való együttműködés;
  • Logikus és strukturált gondolkodás, és proaktív hozzáállás;
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Rugalmasság;
  • Precizitás, pontosság.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat;
  • ViFlow, Visio, Bizagi és más folyamatmodellező alkalmazások ismerete;
  • MSZ EN ISO 9001:2015 szabvány ismerete;
  • Üzleti folyamatok mérési pontjainak kialakításában szerzett tapasztalat;
  • Vállalatirányítási folyamatok terén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és egyedülálló Cafeteria csomag;
  • Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör;
  • Felelősségteljes munkakör, önállóság, kreatív feladatok;
  • Napsütéses, tágas és modern iroda;
  • Home office lehetősége.

Leírás

Csatlakozz hozzájuk Folyamatszervező pozícióba!

Partnerünk cége a hallgatói hitelrendszer működtetésére és a hallgatói hitelek folyósítására jött létre 20 évvel ezelőtt. Száz fős társaságuk célja, hogy egyedülállóan kedvező pénzügyi megoldásokat kínáljanak mindazok számára, akik intézményi keretek között szeretnének tanulni. Hisznek abban, hogy az ország gyarapodásának és az egyének boldogulásának egyik legfontosabb záloga a teljes életen át tartó tanulás, a korszerű és magas szintű tudás.

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Budapest