Fordító-elemző (Budapest)

Rendvédelmi szervnél budapesti és megyeszékhelyi pozícióra fordítási, elemzési munkakörre munkatársakat keresünk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fordító-elemző

Feladatok

  • fordítási és elemzési feladatok ellátása
  • a feladathoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros munkakapcsolat kialakítása a projektekben érintett munkatársakkal

Elvárások

  • minimum BA főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú nyelvvizsga
  • jó írásbeli kommunikációs képesség
  • projekt szemlélet
  • irodánkban végzendő, főállású munkakör vállalása
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség
  • magas szintű MS Office ismeretek

Előnyök

  • szakmai nyelvvizsga
  • fordítói képesítés
  • nyelvi dialektusok ismerete
  • különleges nyelvek ismerete pl.: arab, albán, héber, kínai, orosz, lovári, beás, perzsa, svéd nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaerő-piaci átlagot meghaladó kezdő bérezés
  • stabil munkahely
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel

Foglalkoztatás időtartama, munkarend

Határozatlan idő, teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Fordító-elemző 2021 HVG OÁB-Jobline” jeligét.

Budapest