Fordító-elemző (Budapest)

Rendvédelmi szervnél budapesti és megyeszékhelyi pozícióra fordítási, elemzési munkakörre munkatársakat keresünk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fordító-elemző

Feladatok

  • fordítási és elemzési feladatok ellátása
  • a feladathoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros munkakapcsolat kialakítása a projektekben érintett munkatársakkal

Elvárások

  • minimum BA főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú nyelvvizsga
  • jó írásbeli kommunikációs képesség
  • projekt szemlélet
  • irodánkban végzendő, főállású munkakör vállalása
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség
  • magas szintű MS Office ismeretek

Előnyök

  • szakmai nyelvvizsga
  • fordítói képesítés
  • nyelvi dialektusok ismerete
  • különleges nyelvek ismerete pl.: arab, albán, héber, kínai, orosz, lovári, beás, perzsa, svéd nyelvvizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaerő-piaci átlagot meghaladó kezdő bérezés
  • stabil munkahely
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezem az állásra gombra kattintással, „Fordító-elemző 2020” jelige megjelölésével.

Budapest