Fordító operátor (WHC011435) (Győr)

Fordító operátor (WHC011435)

Szállásos munkalehetőség szerb és ukrán nyelvtudással!

Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat: összeszerelő operátor.

Feladatok:

  • Szerb és ukrán nyelvű kollégák számára tolmácsolás
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőség-ellenőrzése
  • A betanulási időszakot követően a munkafolyamatok önálló elvégzése

Elvárások:

  • Szerb és ukrán nyelv magabiztos használata
  • Minimum 8 ált. iskolai végzettség 1 vagy 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye

Győr

Győr