Forgácsolási gépbeállító (Budapest)

Forgácsolási gépbeállító

Legyél Partnercégünk csapattagja, ahol a legmodernebb CNC technológiával dolgozhatsz!

  • Te leszel a felelős a forgácsoló gépek működéséért,
  • Emellett a gépek hatékony átállását is Te fogod biztosítani,
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése is a te feladatod lesz,
  • A gyártás kiértékelésében is számítunk rád,
  • Fontos , hogy Önállóan is el tudd végezni a rád bízott feladatot.
  • 3 műszakos munkarendben számítunk rád,
  • Műszaki rajzolvasási készségedre szükség lesz,
  • Képzett csapatunk közé szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát várunk (CNC-maró és eszterga)
  • Ha nem rendelkezel tapasztalattal, de megszerezted már szakirányú végzettséged, jelentkezz pályakezdőnek

  • Innovatív technológiák és megoldások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, modern géppark,
  • Korrekt jövedelem és juttatási csomag
  • 50%-os műszakpótlék 18.00-06.00-ig
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Munkavégzés helye

Budapest XXIII.

Budapest