Forgácsoló (Zalaegerszeg)

A hirdetés már lejárt!

Forgácsoló

Leírás

Partnerünk részére keresünk munkatársakat zalaegerszegi munkavégzéssel.

Forgácsoló

Feladatok
Forgácsoló az alábbi munkakörökben:

  • Horizontál megmunkáló központra (3 műszak)
  • Hagyományos TOSW 100 vízszintes fúró-maró műre (2 műszak)
  • Hagyományos eszterga és marógépre (1 műszak)
  • Csepel sugárfúró gépre (2 műszak)
  • Hegesztett acélszerkezetek, alvázak, gémek, gépelemek forgácsolása
  • A gépeken komplex munkát kell végezni, nem gépkezelőt keresünk, hanem olyan szakembert, aki programoz és beállítást is végez!

Géppark:

  • CSEPEL Fanuc vezérléssel, mozgástartomány: 7500*2000*1200
  • ANAYAK Heidenhein vezérléssel, mozgástartomány: 4300*2000*1200

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Darukezelői jogosítvány
  • 1, illetve 2 vagy 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Műszakpótlék
  • Belépés a munkáltató kedvező díjú flottájába

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg