Forgalmi vezénylő (Dunavarsány)

Partnerünk autóbuszbérléssel foglalkozó szolgáltató cég, saját autóbusz és sofőr állománnyal rendelkezik. Főként a megbízások szervezéséhez, buszsofőrök munkájának tervezéséhez, felmerülő proglémák gyors kezeléséhez keresik kollégájukat, aki szintén szerelmese az autóbuszoknak és a buszoztatásnak.

Forgalmi vezénylő

Feladatok

Feladatok:

  • Autóbuszvezetők beosztásának tervezése és koordinálása.
  • Munkaerő és eszközök szervezése a megrendelési kritériumok alapján.
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal.
  • Foglalkoztatási szabályok betartatása és dokumentációk elkészítése.
  • Orvosi vizsgálatok ütemezésének támogatása.
  • Utas- és megrendelői panaszok kivizsgálása.
  • Menetlevelek ellenőrzése és korrekciós intézkedések végrehajtása.
  • Alkoholos befolyásoltság és formaruha-viselés ellenőrzése.
  • Jegyzőkönyvek készítése és dokumentumkezelés.

Követelmények

Elvárások:

  • Hasonló, vezető pozícióban eltöltött minimum  3-5 év tapasztalat
  • Autóbuszokkal kapcsolatos alapvető műszaki ismeret
  • Szolgáltatási terület ismerete
  • Határidők betartása és korszerű ügyviteli eszközök használata.
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség.

Amit kínálunk

Juttatások:

  • Tapasztalattal arányos alapbér
  • Céges autó
  • Cafeteria
  • 13. havi bérezés

Munkavégzés helye

Dunavarsány

Dunavarsány