Forgalomirányító (Budapest)

Közlekedésbiztosítási munkatárs

Forgalomtechnikával foglalkozó cég

Forgalomtechnikával foglalkozó cég, közlekedésbiztosítási (forgalomirányítási) munkatársakat keres, alapvetően budapesti helyszínekre.

Feladatok:

- gyalogos és gépjármű közlekedés irányítása és ellenőrzése a kijelölt területeken

- vészhelyzetek esetén hatékony reagálás

- megfelelő kommunikáció a közlekedési résztvevőivel és segítségnyújtás szükség esetén

- forgalmi rend kivitelezése, kialakítása

Elvárásaink:

- középfokú végzettség

- kiváló problémamegoldó képesség

- hatékony kommunikációs készség

- rugalmasság, gyors döntéshozatali képesség

- fegyelmezett, szabálykövető magatartás

- megbízhatóság

- fizikai erőnlét

- B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

- a közlekedési és rendészeti szabályokról és előírásokról szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

- hosszú távú munkalehetőség

- teljes munkaidős foglalkoztatottság (12,24 órás beosztások)

- céges formaruházat

- biztos, korrekt jövedelem

- képzéstámogatás

Budapest