Főszerkesztő-Helyettes (Magyarország)

Főszerkesztő-Helyettes (16-2786)

Feladatok

  • a főszerkesztő munkájának támogatása,
  • a szerkesztőségi csapat operatív munkájának irányítása, munkafolyamatok áttekintése, esetleges átalakítása,
  • szerkesztőségi teljesítménymutatók (KPI-ok) meghatározása, monitorozása,
  • aktív részvétel az új portfólióelemek kialakításában.

Elvárások

Elvárások:

  • médiavállalatnál szerzett releváns tapasztalat,
  • média területen szerzett vezetői tapasztalat előny,
  • jó szervezőkészség, határozott fellépés,
  • aktív jó angol nyelvtudás előny.

További előnyt jelent:

  • üzleti-informatikai média területén szerzett tapasztalat,
  • Adobe tördelő és grafikus programok ismerete,
  • audiovizuális tartalmak (videó, podcast) előállításában szerzett tapasztalat,
  • SEO ismeretek,
  • social media tartalmak előállításában és publikálásában, SM-kampányok lebonyolításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • változatos, sokrétű munka,
  • prémium, jól megközelíthető irodai munkakörnyezet.