Fröccsöntő gépbeállító (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére az alábbi munkakörbe keresünk jelöltet:

Fröccsöntő gépbeállító

Feladatok

  • A folyamatos termelés fenntartása;
  • Fröccsöntőgépek üzemeltetése a termelési terv betartásával;
  • Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése;
  • A minőség és a technológia paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása;
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése;
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség ;
  • Legalább 1-2 éves termelő üzemben szerzett fröccsöntő gépbeállítói tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Önállóság, nagyfokú precizitás.

Amit kínálunk

  • Legkorszerűbb technológia
  • Folyamatosan fejlődő vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

  • Budapest

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Budapest