Fröccsöntő gépbeállító (Sopron)

A hirdetés már lejárt!

Soproni telephelyű, műanyagipari gyártó cég, gépbeállító pozíció betöltéséhez keres munkatársakat.

Fröccsöntő gépbeállító

Feladatok

  • műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek indítása, leállítása, beállítása
  • gépek, gépindítások felügyelete
  • termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • folyamatos termelés fenntartása
  • fellépő hibák elhárítása
  • üzemi környezet és rend fenntartása

Elvárások

  • legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntő területen
  • műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • három műszakos műszakrend vállalása

Előnyök

  • műanyag fröccsöntő gépek ismerete (Arburg,Demag,Engel )
  • robot programozási ismeret (Wittmann, Geiger,Arburg,Engel)
  • többkomponensű fröccsöntés ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria csomag már próbaidő alatt is
  • folyamatos képzések
  • megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • bejelentett munkahely

Sopron