Fröccsöntő gépbeállító/technológus (Székesfehérvár)

Belefáradtál a műszakozásba? Unod a multi cég környezetét?
Jelentkezz és légy egy jelen helyzetben is bővülő vállalat tagja!
A jelentkezéseket gépbeállítói tapasztalattól a technológusi szintig várjuk!

Fröccsöntő gépbeállító/technológus

Hosszútávú munkalehetőség, Cafeteria rendszerrel, év végi bónusszal, bejárás támogatással!

Feladatok

  • Arburg, Fanuc, Engel gépeken gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • robotok, temperálók, szárítók kezelése
  • a gépek, kiszolgáló berendezések karbantartása, hibaelhárítás
  • karbantartási és gyártási dokumentációk pontos vezetése

Elvárások

  • középfokú (műszaki) végzettség
  • min. 3-10 év fröccsöntő szakmában eltöltött tapasztalat
  • feladatára igényes munkavégzés

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Munkarend: egy, illetve három műszak
  • Azonnali kezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

  • Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.
Székesfehérvár