Fröccsöntő operátor - Bruttó bér 235.000 HUF (Székesfehérvár)

Unod a multi cég környezetét? Jelentkezz és légy egy modern gépekkel felszerelt, bővülő vállalat tagja!

Fröccsöntő operátor

 álláslehetőség bérezés: n. 230.000 Ft

Hosszútávú munkalehetőség, Cafeteria rendszerrel, teljesítmény bónusszal, bejárás támogatással!

Feladatok

  • alkatrészek egyszerű összeszerelése
  • késztermékek vizuális ellenőrzése

Elvárások

  • min. nyolc általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • precizitás, csapatmunka
  • feladatára igényes munkavégzés

Munkarend: három műszak

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Azonnali kezdési lehetőség!

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Székesfehérvár