Fröccsöntő technológus (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk folyamatosan bővülő gépparkja miatt TAPASZTALT kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő technológus

Feladatok

  • Fröccsöntési technológiák meghatározása, folyamatszabályozás és optimalizálás;
  • Nyersanyag-vizsgálatok elvégzése, gyártási felhasználásra való alkalmasságuk felmérése;
  • Termelési (szerszám, periféria, alapanyag) problémák feltárása, megoldása, a termelés proaktív támogatása;
  • Fröccsöntő gépekhez tartozó robotprogramok ismerete, kezelése, szükség esetén készítése;
  • Ciklikus idő és hulladékcsökkentési feladatok;
  • A szerszámok gyártásra való alkalmasságának felmérése tesztek alapján és fejlesztési javaslatok;
  • Technológiai munkautasítások tervezése, fejlesztése;
  • Szerszámtesztek elvégzése új és áthelyezett szerszámokhoz.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Releváns fröccsöntési tapasztalat;
  • Min. társalgási angol nyelvtudás, szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Albérleti hozzájárulás a költözők esetében, max. 5 évig;
  • A hétvégi hazautazások támogatása;
  • Folyamatosan bővülő géppark, high tech technológiák - tanulási, fejlődési lehetőség;
  • Minden fröccsöntő géphez robot is tartozik, így ezen a téren is van fejlődési lehetőség;
  • Rendezett, és tiszta környezetben lehet dolgozni, valamint szakmailag folyamatosan biztosított a fejlődés - tréningek, vezetői fejlesztés;
  • Változatos a munkakör, még a szakmailag erős kollégák is jelzik, hogy nem egysíkú a munkakör;
  • Kifejezetten fiatalos és együttműködő csapat;
  • Motiváló, a tapasztalatot nemcsak elváró, de azt értékelő bérezés, juttatások.

Előnyök

  • A robotok Wittman, Sepro, Engel Viper típusúak, ezek bármelyikének ismerete szintén előny.
  • (Ahogy írjuk, ezek valóban előnyök csak, nem követelmények!)
  • Robotok programozási ismeret;
  • CAD program ismerete.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom