Fröccsöntőgép gépbeállító (Havi nettó 450.000 Ft) (Székesfehérvár)

Fröccsöntőgép gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

  • Arburg, Fanuc, Engel, Sumitomo gépeken gyártásindítások, gépbeállítások, korrekciók elvégzése
  • Robotok, temperálók, szárítók kezelése
  • Gépek, kiszolgáló berendezések kisebb karbantartása, hibaelhárítás
  • Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • min. 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Arburg, Fanuc, Engel, Sumitomo fröccsöntőgépek kezelésében való jártasság
  • Wemo és Fanuc robotok ismerete
  • Komplex technológiai szaktudás megléte >>> továbblépés technológusi szintre

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi jövedelem , havi nettó  450.000 Ft  + havi bónusz
  • Cafetéria juttatás: 20.000Ft (nettó, szépkártya)
  • Bejárás támogatás
  • Tiszta rendezett munkakörnyezet, családias légkör
  • Biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • lehetőség szakmai fejlődésre: robotprogramozások, nagyteljesítményű
  • polimerek feldolgozása (PPS, PEEK, PA 6T/6I, PARA)
  • rugalmas és emberi hozzáállás, nagyon jó dolgozói kollektíva
Székesfehérvár