Fröccsöntőgép szervíztechnikus (Gyöngyös)

Fröccsöntőgép szervíztechnikus

Leírás

Azonnali belépéssel keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat!!!

A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe keresünk fröccsöntőgép tapasztalattal rendelkező munkatársakat!

Feladatok

  • Fröccsöntőgépek karbantartása, javítása, üzembe helyezésének támogatása
  • Temperáló egységek karbantartása, javítása
  • Hűtővízrendszer kezelése, karbantartása
  • Kapcsolódó anyagok és eszközök rendelkezésre állásának felügyelete, leltározása, dokumentálása

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Minimum 2 év fröccsöntőgép karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Számítógép felhasználói színtű ismerete
  • 2-3 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafatéira
  • 13. havi fizetés
  • Lakhatás támogatás
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Sportolási lehetőség, ingyenes konditerem használat
  • Munkába járás támogatás vagy ingyenes céges buszjárat számod településről

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
3200, Gyöngyös

+3620/390-0219
Küldd el fényképes Önéletrajzod a pozíció megnevezésével!

[email protected] vagy kattints a ,,JELENTKEZEM” gombra

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös